Святковий концерт «Зірка + Зірка».


7 Березня у Актовій залі Червоного корпусу відбувся святковий концерт «Зірка + Зірка», організований Студентським парламентом філософського факультету. Святкове дійство і справжній подарунок до Міжнародного жіночого дня створювали для глядачів студенти факультету разом з викладачами - Титаренко Вадимом Анатолійовичем, Обушним Миколою Івановичем, завідуючою гуртожитком №2 Власовою Надією Валентинівною, представниками інституту філології та факультету психології, які також долучилися до привітань прекрасної половини нашого факультету. Глядачів чекало багато приємних несподіванок, серед яких були декламування вірша Ліни Костенко, виконання пісень під живий супровід гітари та баяну. Всі запрошені мали нагоду насолодитися звуками мрійливого саксофону і щиро посміхнутися, слухаючи пісню про жіночі таємниці стрункого вигляду. У перервах між номерами своїми роздумами про святкування 8 берзеня глядачів розважали ведучі вечора - Тесленко Катерина, Курінна Ольга та Гулий Анатолій.


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт


Святковий концерт
 

Святковий концерт «Зірка + Зірка» цього року проводився на філософському факультеті вже втретє, ставши традиційним заходом.

Студентський парламент висловлює щиру подяку нашим талановитим виконавцям та всім, хто у цей чудовий вечір розділив разом з присутніми чарівне свято весни та жінки.