Маслікова Ірина Ігорівна

МАСЛІКОВА ІРИНА ІГОРІВНА

(13.04.1974, м. Томськ, Російська Федерація).

Сurriculum Vitae

Закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2000 р., аспірантуру на кафедрі етики, естетики та культурології — 2005, має свідоцтво Державного університету гуманітарних наук (РФ) про підвищення кваліфікації за напрямком «філософія» (2007 р.).

Працює в університеті з 2005 р.: асистент кафедри етики, естетики та культурології філософського факультету.

Головні напрями наукових досліджень: проблеми соціальної етики, функціонування моралі в соціокультурному просторі, крос-культурні особливості та ціннісний вимір економічної діяльності. Викладає курси «Етика», «Українська та зарубіжна культура», спецкурси «Культурні інститути та менеджмент у сфері культури», «Етика та культура в міжнародному підприємництві». У 2005-2007 рр. брала участь у міжнародному проек¬ті «Розвиток етичної освіти у Вищій школі» (The HESP Regional Seminar for Excellence in Teaching). Автор 20 наукових та науково-методичних праць.

1. Становление хозяйственной этики на путях концептуализации этико-экономического знания // Прикладная этика: метаэтические рефлексии. Сб. науч.статей в рамках проекта «Развитие этического образования в высш. школе». — Каунас, 2006.

2. Навчально-методичний комплекс дисципліни «Культурні інститути та менеджмент у сфері культури» для студентів спеціальності «Філософія». — К., 2006.

3. До визначення поняття культурного інституту // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 7. — К., 2007. — № 12(25).

4. Суспільна мораль та колективний суб’єкт // Гуманітарні студії. Зб. наук. праць. КНУ ім. Тараса Шевченка. — Вип.3. — 2008.

5. Навчально-методичний комплекс дисципліни «Етика» для студентів спеціальності «Філософія». — К., 2008.(у співавт.)