Освітній курс «Вступ до професії» від PinchukArtCentre

8 листопада — 17 грудня 2021 року PinchukArtCentre проведе освітній курс «Вступ до професії» для студенток/студентів та випускниць/випускників, які бачать своє майбутнє у галузі культури.

Програма присвячена знайомству зі сферою сучасного мистецтва, вивченню різних можливостей професійної спеціалізації та залученню до головних напрямів діяльності PinchukArtCentre. Групу з десяти осіб буде сформовано з найбільш мотивованих апліканток і аплікантів, для яких участь у програмі стане важливим кроком для визначення власного місця у фаховому середовищі.
Курс буде складатися зі спільних зустрічей з кураторками й дослідницями PinchukArtCentre, роботи в менших групах з менторками й менторами, а також з самостійної роботи над індивідуальними проєктами за трьома напрямами:
– Кураторство (за менторства Бйорна Гельдхофа, артдиректора PinchukArtCentre, спільно з Олександрою Погребняк молодшою кураторкою PinchukArtCentre)
– Публічні програми (за менторства Ольги Шишлової, керівниці Освітнього відділу PinchukArtCentre)
– Арткритика (за менторства Костянтина Дорошенка, запрошеного куратора Дослідницької платформи PinchukArtCentre)
Опенкол триватиме до 30 жовтня 2021 року 23:59, за київським часом. Взяти участь можна заповнивши анкету учасниці/учасника за посиланням: https://forms.gle/7SN71BceoyJXYwcH9
Відбір на курс відбуватиметься за додатковим інтерв’ю у період від 2 – 5 листопада 2021 року.