Можливості для викладачів та студентів

Сьогодні у викладачів і студентів кафедри є можливість взяти участь у наступних проєктах:

• Уряд Швейцарії через Федеральну комісію з питань стипендій для іноземних студентів надає стипендії для українських аспірантів на 2022-2023 навчальний рік з метою сприяння міжнародному обміну та науково-дослідницькій співпраці між Швейцарією та Україною.

· Стипендії для досліджень

· Стипендії PHD

· Стипендії після докторантури у швейцарських університетах, Федеральних технологічних інститутах та університетах прикладних наук.

Детальніше про програму:
https://www.sbfi.admin.ch/sbfi/en/home/education/scholarships-and-grants/swiss-government-excellence-scholarships.html?fbclid=IwAR0c7tWmxXoD-UCCKwcWcR6wiohmADedIo8g2vmAekRXxLvlfL-fpU5-OIY

• Триває прийом заявок для участі у щорічному конкурсі на здобуття стипендії імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023.

Дедлайн 15 жовтня 2021 року.

Детальніше про умови участі: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/?fbclid=IwAR0OVOCD-gUouBhva7p9hMBDBtGEidzMhyM74pNdjulQYCH4hHn4nGgrw6E
.

• ЕRASMUS+University of Konstanz (Germany)
Для студентів-бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів оголошується конкурсний відбір на отримання 3-ьох стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. в Констанцькому університеті (Німеччина).

Дедлайн: 15 жовтня 2021 року.

Предметні напрямки: математика, інформатика, фізика, хімія, біологія, психологія, філософія, історія, соціологія, науки про спорт, література, лінгвістика.

Детальніше:
https://www.uni-konstanz.de/en/

• Erasmus+ ICM Uppsala University, SWEDEN
Уппсальський університет приймає заявки на участь у мобільності з метою викладання/стажування викладачів в рамках програми Erasmus + Міжнародна кредитна мобільність (ICM).

Дедлайн: 15.10.2021.

Детальніше:
https://mp.uu.se/.../inkomman.../incoming-staff-mobility-icm


ERASMUS+ Freie Universität Berlin (Germany)
До уваги студентів-бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р. у Вільному університеті Берліна (Німеччина) для бакалаврів 3-ого року, магістрів першого року навчання та аспірантів.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 20 жовтня 2021 року.

Предметні напрямки: міждисциплінарні східноєвропейські студії (історія, культурологія, соціологія, політологія, економіка, право).

Сайт університету-партнера за посиланням:
https://www.fu-berlin.de/en/index.html

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат чи інший документ (університетський) про рівень знання німецької (не нижче рівня B2) чи англійської мови (не нижче рівня B2).
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. !Підписувати документ не потрібно!. Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Для бакалаврів: Витяг із залікової книжки за всі завершені семестри навчання (перекладений на англійську мову та завірений). За витягом потрібно звертатися до методиста на факультеті/інституті. Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння на пошту Олесі Олександрівні Сідельніковій olesia.sidelnikova@knu.ua Для магістрів та аспірантів: скан диплому з додатком.
7. Заповнити онлайн форму-
https://forms.gle/uXbQ8sPQGkLkFAxd9
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Berlin -2022_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmus.international@knu.ua.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ із запитом на пошту erasmus.international@knu.ua.

Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності:
http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

* Форму Learning Agreement, сертифікату про знання іноземної мови (Language_proficiency_form_erasmus-TSNUK-5(2).doc) та Fact Sheet_english.pdf можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва
t.me/IRO_TSNUK.

**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

***Після дати дедлайну студенти, які будуть допущені до співбесіди отримають запрошення та інформацію стосовно участі у співбесіді на електронну пошту.

****Розмір щомісячної стипендії складає близько 850 €/міс. Додатково виплачується грант на подорож у розмірі 275 €.