Всесвітній День філософії ЮНЕСКО

Філософський факультет

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

17 листопада 2016 року

(14-40, аудиторія 330 Головного навчального корпусу, вул. Володимирська, 60)

проводить

урочистий симпозіум, присвячений відзначенню

Всесвітнього Дня філософії ЮНЕСКО у 2016 році

У межах симпозіуму планується проведення наступних заходів:

-         Панельна дискусія «Актуальні проблеми модернізації філософської освіти і науки України»

-         Відеопрезентація «Досягнення філософського факультету у 2016 році»

-         Виставка видань філософського факультету, опублікованих у 2016 році

-         Відзначення кращих студентів та викладачів філософського факультету 2016 року

Планується публікація матеріалів дискусії «Актуальні проблеми модернізації філософської освіти і науки України».

Заявки для участі у панельній дискусії й матеріали виступів приймаються до 14.11.2016 року за електронною адресою science.phildep@gmail.com

Заявку на участь у панельній дискусії прохання надсилати у довільній формі.
Заявка має містити наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи (навчання), посада, науковий ступінь, вчене звання, адреса електронної пошти, тема доповіді.

Вимоги до оформлення матеріалів виступу: обсяг до 1 сторінки формату А4, кегль 9, шрифт Arial, міжрядковий інтервал – одинарний, посилання – в квадратних дужках одразу після цитування. Робочі мови: українська, англійська.

За додатковою інформацією прохання звертатись до заступника декана філософського факультету з наукової роботи Руденка Сергія Валерійовича (rudenkosrg@gmail.com, телефон +38 044 239 31 94).

Запрошуємо до участі викладачів, науковців, докторантів, аспірантів, студентів, академічні установи-партнери філософського факультету.

Оргкомітет