• Домашня
  • Новини
  • Участь викладачів кафедри релігієзнавства в міжнародних конференціях

Участь викладачів кафедри релігієзнавства в міжнародних конференціях


Викладачі
кафедри релігієзнавства філософського факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

взяли участь у міжнародних конференціях: 

«Україна – Ватикан: християнство в контексті його включення в різноманіття сфер суспільного буття» (м. Київ, 28 жовтня 2014 року). В обговоренні проблем взяли участь Є. А. Харьковщенко, Л. Г. Конотоп, З. В. Швед, І. В. Кондратьєва та ін.

«Держава, релігія, суспільство в сучасній Росії» (м. Москва, 29 жовтня 2014 року). В секціях «Багатоаспектність релігійної ситуації в сучасному світі: порівняльний аналіз основних тенденцій її розвитку в типологічно різних країнах» та «Місце релігії в освітньому процесі: проблеми та перспективи їх вирішення в різних країнах» виступив д. філос. наук., проф. Харьковщенко Є. А. Вчений був модератором секції «Релігієзнавство в системі соціально-гуманітарного знання»

«Релігія в контексті глобалізації: правові аспекти функціонування релігійних організацій» (м. Краків, 4-6 листопада 2014 року). З доповіддю «Релігійна освіта в Україні: основні принципи та різноманітні підходи» виступив завідуючий кафедрою релігієзнавства Харьковщенко Є. А.

Круглий стіл «До 50-річчя з дня заснування кафедри культурології» (м. Київ, 21 листопада 2014 року), який відбувся в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. З вітальним словом виступив завідуючий кафедрою релігієзнавства д. філос. наук., проф. Харьковщенко Є. А.